Shinko

Początki firmy sięgają 1946 roku, kiedy to powstała w Osace (Japonia) firma produkująca opony i dętki rowerowe.

Od 1998 grupa Shinko rozpoczęła produkcję opon motocyklowych na licencji zakupionej od Yokohama Rubber CO główny zakład produkcyjny mieści się w Południowej Korei.

Badania jakościowe i projektowanie odbywa się w Japonii. Produkcja opon motocyklowych Shinko to około 200000 szt/miesiąc jakość potwierdzona certyfikatem ISO9001.

Bardzo dobra alternatywa dla opon Firestone Champion de Luxe. Wielki plus to cena, minusem jest rozmiar – tylko w rozmiarze 16 cali.

shinko-classic-240-motorcycle-tire

 

 

Firestone Champion de Luxe

Legendarna opona legendarnych customerów. Oldschoolowe gumy występują w pełnej gamie rozmiarów i wzorów. Cena współmierna do jakości.

firestone-championa_b

Cocker Classic Diamond

10181

Indian

Oldschollowa opona nie tylko do Indiana. Bieżnik podobny do Firestona Champion Deluxe.

13932

Heidenau

Cała gama opon które można śmiało wykorzystać przy budowie customa.

heidenau-banner-home K38-horz

Avon

Avon Classics

 

 

Duro

Koncern produkuje obecnie pełne spektrum dętek oraz opon do motocykli klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO znane są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji. Dodatkowo bardzo atrakcyjna cena powoduje rosnące zainteresowanie klientów tymi produktami.

DURO-VIN

Dunlop K627

f11